Гербицид Гродил Макси купить, цена в Украине |

Гербицид Гродил Макси

гербицид гродил макси

Купить гербицид Гродил Макси по оптовой цене с доставкой по всей территории Украины

гербицид гродил маскиДіючий компонент: Йодосульфурон, 25 г/л + амідосульфурон, 100 г/л + мефенпір-діетил (антидот), 250 г/л

 

Препаративність: Олійно-дисперсійна

 

Реєстраційне посвідчення: А № 02429

Тара: 1 л

Ціна: від 68 дол/л


Свяжитесь с агрономом-консультантом:

телефонкнопка заказатьdost-768x222

 


Максимально ефективний гербіцид  в основі якої лежить  олійна-дисперсна формуляція і антидот для оборони насіннєвих колосових рослин та кукурудзи від однорічного та багаторічного широколистого шкідливого бур’яну .

Механізм діяльності гербициду Гродил Макси:

Препарат добре освоюється на листочках і частково системою кореню бур’яна, здібний без перешкодо переміщатися по рослині за рахунок низхідному висхідному руху корисних елементів.

За рахунок флоемо-ксилемній діяльності, продукт входить у всі органи буряну і набирається в точці росту, а також і у «сплячому» бруньку.

Розвиток бур’яну запиняється вже після кількох годин оброблення препаратом. За першу неділю на ураженому бур’яну створюється хлорозна пляма і вимирають точки росту і остаточне відмирання здійснюється вже 3-4 неділі  після оброблення відповідно за погодної умови.

Особливості:

Особливою інновацією є олійна дисперсна формуляція, яка була створена та запатентована  науковцями компанії «Байєр» і отримали за рахунок використання технології ODesi.  Формуляція має у своєму складі активні елементи, дисперговані у спеціальній групі похідних олії і прилипача. В час як розчиняється у воді відтворюється надзвичайна тонка дисперсія мікроскопічного комплексу  активних елементів з олією і прилипачем.

За рахунок олійній диспергованій формуляції він має особливі властівості, яка підтримує :

Відмінне укріплення капель робочої рідини на листковій поверхні бур’яну;

Зразкове вмочування та рівномірно розподілена робоча рідина на поверхні листка;

За тривалий час утворється рідка плівка олії та прилипача,  яка підтримує максимальне входження активних елементів у листок без його кристалізації.

Це впливає на підвищений та  постійній ефективності препарату за екстремальній погодній умові та пришвидшеній гербіцид ній активності.

Кукурудза

Немає ніякої загрози для кукурудзи, розпочинаючи з стадії 2-х листочків до появи 7-го листка. Але оптимальна гербіцидна діяльність підтримується за використанням до 5-го листочка. Максимальна ефективність відбувається на етапі: однорічного – 2-6 листочків, багаторічного дводольні (в стадії розетки) та підмаренник – до стадії 6-ти кілець. Об’єм затрат препарату на кукркудзі – 0,1 л/га.

Техніка використання

Рекомендовано дрібні краплі у оброблюванні з об’ємом затрат робочого розчину 150–300 л/га для застосування польовим агрегатом відповідно до його типа: наприклад, придатні плоскоструминні форсунки, тиск розчину — 2,5–3 кг/см2, швидкість руху агрегатів — 6–7 км/год. За ультрамалооб’ємного та авіаційного оброблення об’ємом використання — 50 л/га.

Осіннє внесення

Препарат подвійної сили на бур’ян: через листочки та через землю. Використання препарату восени дає протидію від вегетуючих бур’янів, і попадає на землю. Розчиняється у землі мікробіологічним методом.

При умов низької температури, яка настає в цей період, інтенсивність мікроорганізмів понижується і настає «час спокою», коли препарат не розчинається, то він зберігається на  шарах землі у час зими.

Весною , під час підвищення температури, препарат діє на бур’ян, що проростає. Завдяки цьому на початку Весни  виключається можливість відростання озимого зернового бур’яну .

Осіннє використання

В час осіннього оброблення препаратом – за  1-2 неділі до зупинки вегетації рослини. На полі , де присутня значна кількість багаторічного бур’яна (осоти), рекомендовано  повторне використання від них  навесні гербіцидом Гроділ ® Максі або продуктами групи 2,3-Д.

Селективність

Препарат використовують на насіннєвих колосових рослинах: пшениці, кукурудзі та ячмені. За рахунок антидоту який присутній в препараті, він пришвидшує розчинення активних елементів у культурних рослинах, але не в шкідливому бур’яну, продукт підтримує максимально пришвидшену ефективну і постійну гербіцидну діяльність в з’єднанні з підвищеною  безпекою для рослини  бодай за несприятливої погодної умови (понижені чи мінливі температури) та і пізнього використання.

Поради з приводу сівозміни

Після попередника на якому використовувався препарат Гроділ Максі при умові звичайної та оптимальної  кіль-ті опадів  , дозволяєстья посів будь-яких озимих та ярих рослин.

Можливо впливатиме на наступні рослини у сівозміні : ріпак, гречка , горох.

Соняшник, як наступну рослину, можна висівати, але ж тільки сорти та гібриди, які є міцними до гербіцидів в основі яких імідазолін (наприклад, гібриди Мелдімі, Санай, Неома, Алего та ін.) та трибенурон-метилу (наприклад, гібриди ПР64Е83, ПР63Е71, ПР63Е90 та ін.).

Відмінності

Максимальний і постійний ефект за будь якої погодної мови , за рахунок інноваційній олійній дисперсній формуляції.

Найбільший діапазон препаратної діяльності від всіх широколистого шкідливого бур’яну.

Здатність до використання при умов пониженої температури(від +5°C).

Пришвидшена діяльність на бур’яни.

Неймовірна селективна діяльність та безпека для рослини за рахунок антидота в складі.

Присутній прилипач у продукті.

Максимальна ефективність на бур’ян : через листочки та землю.

Зареєстрований для авіаційного використання.

Використовується і восени.

Підвищена безпека для користувача і навколишнього середовищ.


преймущества

Быстрая доставка — по всей территории Украины службами доставки: Новая Пошта, Деливери, Мист Експрес, Ночной Експрес, поставка транспортом компании.

Гарантия качества товара. На всю продукцию мы предоставляем сертификаты качества от производителя. Вы покупаете оригинальный продукт!

Консультации по использованию продукта. Рекомендации по использованию продукта дают практикующие агрономы БЕСПЛАТНО

Удобная для клиента форма оплаты!

 


 

Также Вас может заинтересовать средства защиты растений или посевной материал: