Купить гербицид Майстер, доставка по Украине |

Гербицид МайсТер

Гербицид Мастер

Купить гербицид МайсТер по оптовой цене с доставкой по всей территории Украины

гербіцид мастер

Діючий компонент: Форамсульфурон, 300 г/кг + йодосульфурон, 20 г/кг + ізоксадифен-етил (антидот), 300 г/кг

Препаративна форма: Водорозчинні гранули
 
Тара: 3 кг

Ціна:від 166 дол/кг

 


Свяжитесь с агрономом-консультантом:

телефонкнопка заказатьdost-768x222

 


Лідер у обороні кукурудзи  проти однорічного та багаторічного широколистого і  злакового шкідливого бур’яну.

Властивість гербіцида МасТер:

Післясходове  використання гербіциду від великого діапазону діяльності у війні з однорічним і багаторічним дводольним та злаковим бур’яном. Частково діє на ґрунт і вже після двох годин після нанесення не омивається  дощем.

Розвиток бур’яну  припиняється відразу після обробки (упродовж 1-3 діб). Наступний етап – жовтіння (хлороз) чи утворення рудого кольору на листочках (4-10 діб). Останній етап – постійне побуріння (некроз) і погибель (7-20 діб).

Використання

Рекомендовано використовувати продукт від молодого  активного вегетуючого бур’яну: однорічного широколистого (2-4 листочка), в т.ч. лобода біла – не раніше 4 листочків;  однорічного злакового (1-3 листочка), за довжини багаторічного злакового 10-15 см., в т.ч. видів осотів – до стадії стеблування; берізки польової (довжини погонів не більше 15 см)

Об’єм витрат , кг/га: 0,15.

Рослина: кукурудза.

Кількість : 1.

Діапазон діяльності:  однорічний і багаторічний  дводольний та злаковий бур’ян.

Метод і період обробки: Оброблення на стадії  2–7 листочків кукурудзи.

Підготовка працюючої рідини

Затрата працюючої суміші — 200–300 л/га.  Заповнювати бак оброблювача на 1/3 водою,  підготувати маточну рідину МайсТер®, вилити в бак, ввімкнути мішалку на 10-15 хвилин,  також додати відпорний об’єм БіоПауеру® та води, ввімкнути мішалку на 10-15 хвилин, зачинити отвір оброблювача і перевірить працездатність форсунки ( властивість розпилення повинно відповідати типу форсунки, у випадку вияву відхилень – потрібно усунути їх). Працюючу рідину рекомендовано застосувати упродовж доби після приготування. У випадку  зупинки на 1 годину чи більше , обов’язково до відновлення роботи слід включити мішалку на 10-15 хвилин для отримання розчину гомогенного стану.

Селективність

Діяльність  продукта добре видержують всі гібриди  кукурудзи за рахунок присутнього у вмісті  препарата  антидоту.

З приводу порад стосовно застосування МайсТер® на чутливих гібридах, цукровій кукурудзі і деяких лініях рослини звертайтесь до компаній оригінаторів зерна.

При особливій погодній умові ( температури більш як 30°С) упродовж  однієї неділі після оброблення поля препаратом на кукурудзі є ризик вияву перехідних симптомів у вигляді слабкого знебарвлення. У другому випадку  викликаним пониженням температур(тобто заморозків), можливе освоєння культурою антоціанового забарвлення. Ці виявлення швидко відходять без загрози та наслідку для росту рослини і її врожайності.

Відмінності

Повне контролювання великого діапазону однорічного і багаторічного дводольного та злакового бур’яну , зокрема осотів і пирію.

Відсутня загроза для рослини за рахунок антидота.

Негайна активність на бур’ян.

Продукт не омивається опадами через двох годин після обробки.

Не являє загрози для поширених гібридів кукурудзи для наступної культурі у сівозміні.


преймущества

Быстрая доставка — по всей территории Украины службами доставки: Новая Пошта, Деливери, Мист Експрес, Ночной Експрес, поставка транспортом компании.

Гарантия качества товара. На всю продукцию мы предоставляем сертификаты качества от производителя. Вы покупаете оригинальный продукт!

Консультации по использованию продукта. Рекомендации по использованию продукта дают практикующие агрономы БЕСПЛАТНО

Удобная для клиента форма оплаты!

 


 

Также Вас может заинтересовать средства защиты растений или посевной материал: