Інокуляція сої |

Гроші з повітря. Інокуляція сої

посев сои

В останні роки в Україні однією з найбільш затребуваних культур є соя. У світі ця культура вже оцінена по достоїнству і займає значні площі в Південній і Північній Америці, Азії (США, Бразилія, Аргентина, Індія, Китай, Канада, Парагвай). Це країни, де до вирощування сої підходять зі знанням справи: одним з основних аспектів виробництва цієї культури там є обробка насіння бактеріальними препаратами (інокуляція).

посев сои

Соя — одна з культур, яка може обходитися без підживлення азотними добривами, незважаючи на високу потребу такого найважливішого елемента живлення.

У сої природно закладена властивість симбіозу з азотфиксирующими бактеріями. Коренева система сої створює умови для життєдіяльності мікроорганізмів, засвоюють азот з повітря і роблять його доступним для рослин. Відбувається симбіоз: бактерії утворюють на корінні бульби і фіксують атмосферний азот, а рослина «годує» їх вуглеводами, які накопичує в процесі фотосинтезу. При сприятливих умовах бульбочкові азотфиксирующие бактерії можуть накопичувати за сезон 100-400 кг / га азоту, доступного рослинам. Такої кількості азоту вистачає як самій рослині, так і в значній кількості — наступним культурам, для яких азотфіксуючих соя є цінним попередником.

На ринку україни існує велика кількість інокулянтів як іноземного походження так і вироблених в Україні. Але одним з самих ефективних інокулянтів являється препарат Біо Мінераліс Інокулянт для Сої+МЕ.

2-min

Біо Мінераліс Інокулянт для Сої+МЕ- це гелевий препарат жовтого кольору зі специфічним запахом живильного дріжджового середовища, яке являє собою рідку концентровану суміш на основі культури азотфіксуючих бульбочкових бактерій Rhizobium japonicum (титр 5х109КУО/см3), активованих нанокарбоксилатами Со, Мо, Mg.

Біо-Мінераліс (Інокулянт) сприяє біологічному оздоровленню ґрунтів та знижує шкідливу дію нітратів від тривалого застосування хімічних добрив, дозволяє більш економно та ефективно витрачати мінеральні добрива. Азотфіксуючі бактерії, розвиваючись у прикореневій зоні бобових культур, збагачують ґрунт біологічним азотом, який максимально фіксується з атмосферного повітря, таким чином покращуючи азотне живлення рослин. Мікроелементи, які містяться в інокулянті підвищують енергію проростання, сприяють активному росту і розвитку кореневої системи, забезпечують ранні і дружні сходи культури.

инокулянт на сое

Дія Біо-Мінераліс (Інокулянт для Сої+МЕ) базується на здатності корисних мікроорганізмів, що містяться в ньому, засвоювати азот з атмосферного повітря та переводити його в доступні для рослин форми, за рахунок симбіотичних зв’язків з рослиною забезпечувати їх дешевим екологічно чистим азотом, формувати більш розвинену кореневу систему, синтезувати ріст-стимулюючі речовини, придушувати ріст фітопатогенної мікрофлори (збудників хвороб рослин) внаслідок конкурентного домінування. Бульбочкові бактерії препарату Біо-Мінераліс (Інокулянт для Сої+МЕ) мають унікальну симбіотичну спорідненість до сої, завдяки чому досягається гарантовано стабільний ефект.

Особливості інокулянта

  • підвищує урожайність зернобобових культур на 15-30%;
  • стимулює поглинання макро- і мікроелементів з ґрунту;
  • відновлює та підвищує родючість ґрунтів, збагачуючи їх дешевим біологічно-фіксованим атмосферним азотом без додаткового внесення азотних добрив;
  • позитивно впливає на врожай наступних культур у сівозміні;
  • насичує ґрунт бульбочковими бактеріями, специфічними лише для сої та необхідними для її повноцінного росту та розвитку;
  • поліпшує якість вирощеної продукції, збільшує вміст білків, вітамінів, вуглеводів;
  • підвищує стійкість рослин до хвороб;
  • не вимивається з ґрунту.

Препарат використовується для передпосівної інокуляції насіння сої шляхом механізованої (бетономішалки чи машин для протруювання насіння типу ПС-10) або ручної обробки посівного матеріалу. Бактеризація проводиться в день посіву. На одну тонну насіння витрачається 1,5 л препарату, який розводять на 8,0-10,0 л робочого розчину. Для кращого нанесення інокулянта на поверхню насінини в складі препарату містяться біологічні прилипачі. Незалежно від способу бактеризації, після обробки насіння потрібно підсушити, щоб уникнути зниження норми висіву.

Дозволяється при обробці насіння поєднувати Біо-Мінераліс (Інокулянт для Сої+МЕ) з фунгіцидами Вітавакс 200 ФФ в.с.к., Фундазол 50% з.п., та екологічно чистими мікроелементами Нано-Мінераліс, РК.

При наявності запитань чи потреби в консультації та замовлення продукції звертайтеся за телефонами:

050-488-83-03

067-520-24-24