Купить біо-мінераліс (інокулянт для сої) цена в Украина |

Инокулянт Био-Минералис

инокулянт Биоминералис

Купить инокулянт Био-Минералис по оптовой цене с доставкой по всей территории Украины

 

инокулянтСклад: суміш  азотфіксуючих бульбочкових бактерій Rhizobium japonicum (титр 5х109 КУО/см3), активованих нанокарбоксилатами Со, Мо, Mg.

 

Культура, що обробляється — соя, горох

Норма витрат препарату — 1,5 л /т.
Тара 10 л

Ціна: від 350 гр/л


Свяжитесь с агрономом-консультантом:

телефонкнопка заказатьdost-768x222

 


ІНОКУЛЯНТ ДЛЯ СОЇ +МЕ, БІО – МІНЕРАЛІС, РК

Біо – Мінераліс інокулянт для сої допомагає грунтам оздоровитись, до тогож зменшити некорисну дію нітратів , що з’являється після багаторазового використання не природних добрив.Бактерії які фіксують азот, розташовуються біля коріння бобових рослин, допомагають їм краще поглинати азот з атмосфери.До тогож елементи які знаходяться в інокулянті збільшують енергію проростання, покращують ростовий процес, укріплюють кореневу систему, пришвидшують сходи культури.

Являє собою гелевий препарат жовтого кольору, з незвичним запахом дрождьового середовища, рідко подібна концентрована смєсь в основі якого є азот фіксуючі бульбочкові бактерії, активованих нанокарбоксилатами Co,Mo,Mg.

Основною функцією вищезазначеного препарату полягає в тому, що організми мікро які знаходяться в ньому поглинають азот з атмосферного повітря, перетворюють його у форму доступну рослині , в результаті бобова культура отримує екологічно чистий азот.Бактерії свої функції виконують стабільно.

Плюси використання інокулянта:

  • збільшує врожай на 15-30%
  • допомагає засвоювати мікро і мікроелементи з грунту
  • поновлює родючість грунту, наданням йому азот без внесення добрив
  • також і наступним культурам, допомагає у збільшенні плодів
  • стимулює ростовий процес, та процес формування сої
  • покращує якість, кількість білків, корисних елементів рослини
  • допомагає сприяти хворобам
  • не вимивається із грунту.

Ним обробляють посівний матеріал соєвого насіння механічним або ручним способом. Обробка повинна проходити в день посіву. Розрахунок норми: 1,5 л інокулянта на 8,0 -10,0 л. робочої рідини на одну тонну насіння. Рекомендовано після обробки насіння підсушити, щоб не зменшити норму висіву. Гарно поєднується з інсектицидами, фунгіцидами(крім тих що містять в складі мідь) а також з мікроелементами Нано –Мінераліс.

Не можна хранити розчин більше 24 год. При обробці не допускати потрапляння сонячних променів, для кращого ефекту вранці або ввечері. Насіння після обробки треба висіяи протягом двох днів.

Препарат можна зберігати протягом 6 місяців з дня виготовлення. Хранити при температурі від +3 до +15 градусів за С, без потрапляння сонячних лучів, окремо від отрутохімікатів.

Преимущества сотрудничества с нами:


преймущества

Быстрая доставка — по всей территории Украины службами доставки: Новая Пошта, Деливери, Мист Експрес, Ночной Експрес, поставка транспортом компании.

Гарантия качества товара. На всю продукцию мы предоставляем сертификаты качества от производителя. Вы покупаете оригинальный продукт!

Консультации по использованию продукта. Рекомендации по использованию продукта дают практикующие агрономы БЕСПЛАТНО

Удобная для клиента форма оплаты!

 


 

Также Вас может заинтересовать средства защиты растений или посевной материал: