Инокулянт Оптимайз купить, протравитель семян сои Оптимайз, Цена Украина |

Инокулянт Оптимайз

инокулянт Оптимайз

Купить инокулянт Оптимайз по оптовой цене с доставкой по всей территории Украины

инокулянт оптимайзДіючий компонент: Bradyrhizobium japonicum 5х109 + Ліпо-хітоолігосахарид 2х10-7%

Препаративна форма: розчинний концентрат (РК)

Місткість: Коробка з двома полімерними пакетами — 16,57 л

Ціна: від 720 дол/л


Свяжитесь с агрономом-консультантом:

телефонкнопка заказатьdost-768x222

 


Властивість Оптімайз:

Особливі інокулянти для оброблення зерна бобових, які стимулюють природні ростові процеси,  зв’язані з азотфіксацією, і дає змогу культурам бобових кращого живлення та розвитка. Продукт із ЛХО-промоутер агротехнологіє що дає змогу максимально підвисити ступінь споживання корисних матеріалів, які потрібні для природного процесу розвитку та продуктивності рослини.

У застосуванні препарату Оптімайз 400, за рахунок підвищеного концентрату бактерій та ЛХО, понижений об’єм затрат, що дає змогу обробляти одночасно в два рази більше зерна.

Іннокулянт створили за сучасних запатентованих технологій, в основі якої лежить чиста культура бактерій Bradyrhizobium japonicum, із застосуванням компоненту формуляцій, що  продовжують строк уживання бактерій на зерні. Ліпо-хітоолігосахарид (ЛХО) – це особлива молекула, яка підвищує живильну властивість рослин,  впливає продуктивному створенню азот фіксуючих кореневих бульбачок і  розвиток кореня і молодих пагонів.

Препаратна формуляція дає змогу осягнути вдалого ефекта,  незалежно від сортів та умов середовища, ефективність зберігається досить довго. Форма препаративності рідка, за рахунок цього можна візуально контролювати якість препарата та життєздатність бактерій.

Принцип дії

Оброблення зерна сої інокулянтами рекомендується провести перед сівбою, застосовуючи спеціально відведене обладнання для оброблення зерна , у відповідному до об’єму затрат продукту.

1) Підготовте робочу розчин методом змішування рідини Оптімайз® (більший пакет з коробки) з рідким прилипачем (меньший пакет з коробки).

2) Порівну внесіть працюючу рідину на зерно

Підготовлену робочу рідину рекомендується застосувати (оброблення зерна) упродовж доби.

Не рекомендується використовувати продукт разом із розчинами мікроелементів, що мають в складі сполуки молібдена.

Інокулянт поєднується з декілька ми  хімічними продуктами для оборони зерна, в т.ч. з фунгіцидом протруйником зерна сої Февер.

У випадках якщо Оптімайз використовувати разом із хімічним протруйником зерна, рекомендується  застосувати не вище звичайного об’єму води для використання протруйника. За деталями щодо поєднання продуктів за проханням вас проконсультують компанія  представника.

Використання та діапазон діяльності

Рослина Діяльність Об’єм використання
(л/1 т насіння)
Соя Покращення зв’язування атмосферного азоту та його засвоєння рослинами 1,8

Особливості

Максимальна концентрація бактерій та ЛХО в продукті , дає змогу одночасно оброблювати багато зерна. Продукт призначений для інокуляції значного об’єму зерна сої

Особливість. Технології кращого росту культури бобових , та підсилення врожайності.

Ефект. Відведений ефект кращої фіксації атмосферного азоту бодай за стресової умови.

Пластичність. Змога поєднувального використання в групі з фунгіцидним продуктом для оборони зерна сої Февер.

Постійність. Доба найбільш ефектного зберігання продукту, за відповідної умови, на поверхні зерна може досягати до 120 діб після часу внесення, без утрати ефекту.

Преимущества сотрудничества с нами:


преймущества

Быстрая доставка — по всей территории Украины службами доставки: Новая Пошта, Деливери, Мист Експрес, Ночной Експрес, поставка транспортом компании.

Гарантия качества товара. На всю продукцию мы предоставляем сертификаты качества от производителя. Вы покупаете оригинальный продукт!

Консультации по использованию продукта. Рекомендации по использованию продукта дают практикующие агрономы БЕСПЛАТНО

Удобная для клиента форма оплаты!

 


 

Также Вас может заинтересовать средства защиты растений или посевной материал: