Мікро-Мінераліс Бобові ціни, купити Україна |

Микроелементы Микроминералис Бобовые

Минералис Бобовые

Купить микроелементы Микроминералис Бобовые по оптовой цене с доставкой по всей территории Украины

 

мінераліс бобовіСклад: Амонійно-карбокселатні комплексони, склад: Mg-1,4, Mn-0,9, Cu-1,0, Co-0,8, Zn-1,05, Fe-0,2, B-0,3, N-2,0.

Культура, що обробляється — соя, горох.

Норма витрат препарату — 1,0-1,5 л /га.
Тара 10 л.

Ціна: від 62 гр/л


Свяжитесь с агрономом-консультантом:

телефон


Мінераліс Бобові – це концентроване комплексне добриво,виготовлене за сучасними новітніми технологіями, яке представляє  в собі елементи які являються важливими для покращення ростового процесу та формування розлини.

Одним із його компонентів є Молібден який підвищує урожайність, улутшає азотний обмін, утворює білки, посилює поцеси фотосинтезу та азотфіксації. До того ж він являється  амонійно-карбоксилатним комплексоном: Mo-1,0, Mg-1,4, Mn-0,9, Cu-1,0, Co-0,8, Fe-0,2, Zn-1,05, B-0,3, N-2,0.

Характеристика Мінераліс Бобові:

  • Дане мікродобриво покращує толерантність даної культуру до різних грибкових і бактеріальних захворювань, різних стресових факторів, тощо;
  • Завдяки активним зарядженим частинкам металів гарно прилипає до поверхні і забезпечує миттєве проникнення в будову клітинок рослини;
  • Покращує процес фотосинтезу, допомагає здійснювати азотфіксацію з повітря, та поліпшує синтез хлорофілу;
  • Використовуючи таке добриво як Бобові  ви не тільки покращуєте якість, ай забезпечуєте підвищення  урожайності в наслідку збільшення насіневого білка.

 


Также Вас может заинтересовать средства защиты растений или посевной материал:

ovohh kuku raps1111
герб инс фун
прот мик семена овощей