Протравитель Гаучо Плюс купить цена в Украине |

Протравитель Гаучо Плюс

протравитель гаучо плюс

Купить протравитель Гаучо Плюс по оптовой цене с доставкой по всей территории Украины

протравитель гаучо плюсДіючий елемент: Імідаклоприд 233 г/л + Клотіанідин 233 г/л

Препаративність: концентрат, який тече, для обробки насіння

Місткість: 5 л

Ціна: від 72 дол/л


Свяжитесь с агрономом-консультантом:

телефонкнопка заказатьdost-768x222

 


Складається з двох компонентів, інсектицидний протруйник зерна .

Механізми діяльності протруйника Гаучо Плюс:

Зерно яке обробилось продуктом Гаучо Плюс, надається велика інсектицидна оборона від головних поверхневих та ґрунтових паразитів. Активні елементи системної діяльності, освоюються через корень, розподіляється в надземних вегетативних частинах молодої культури. Системний ефективність дає змогу збільшити час ефективної діяльності і розширити діапазон діяльності.

Через багато річні проведені експерименти при різних умов та різних сортів пшениці та ячменя, говорить про відсутність негативних впливів препарату на схожість молодих  культур. Препарат Гаучо® Плюс дуже добре контролює великий діапазон сисних паразитів.

Підвищений об’єм використання дає змогу  говорить про ідеальний ступінь контролю других негативних землевих паразитів. Конкретне дозування для обробки зерна рекомендується приймати виходячи з потенційної негативної дії та чисельної популяції паразитів на участках, де планується проводить посів рослини.

Особливості:

Гаучо Плюс — складається з двох компонентів, має системну дію, для передпосівного обробітку зерна  насіннєвих рослин проти великого діапазону паразитів. Продукт вдало вирізняється від звичаних інсектицидних протруйників підсиленою активністю, підвищеним ефектом, м’якістю діяльності на рослину та не дає змогу виникнути резистентності.

Використання і діапазон діяльності

Рослина  Об’єкт Об’єм використання (л/1 т зерно)
Пшениця яра та озима
Ячмінь ярий та озимий
Група наземних та грунтових паразитів сходів, в т.ч.: Злакові мухи, цикадки, попелиці, блішки, хлібна жужелиця, трипси 0,3–0,6
Соя* Група ґрунтових та наземних паразитів сходів 0,5

Використання

Препарат готовий для використання на насінні, він містить в собі крім діючих речовин ще й важливі компоненти формуляції. Нагально рекомендується використовувати сучасні якісні обладнання для протруєння зерна. В період підготовки зернового матеріала для обробки, рекомендується застосовувати якісне, відкаліброване та очищене зерно, на якому відсутні механічні пошкодження.

Зернова пил, бруд, і другі сторонні домішки приводять до кінцевох втрати ефекту діяльності продукту і вияву відповідних ризиків. У випадку не дотриманні  оптимальної агротехнології обробітку зерна , і в тому числі покращення ступеню покриття продуктом  та окрасу зерна, пониження ступеня пиління тощо, можна використовувати спеціальні додаткові полімерні препарати, наприклад Bayer Peridiam: EC103, SV204, SV206, FT402.

Зерно рекомендується сіяти після проведеного обробітку. Але, у випадку завчасної обробки, зерно слід берегти, до момента посіва,у прохолодному, сухому, добре вентильованому середовищі. Резерв вже обробленого зерна, яке готувалося до сезону, перед посівом звичайно рекомендуємо перевірить на схожість.

Особливі відмінності

  • Неймовірний подвійний ефект системного інсектициду, обороняє від групи поверхневих та ґрунтових паразитів.
  • 2 найсильніші інсектицидні активні елементи, які вдало підстраховують та доповнюють діяльність один одного.
  • Пом’якшувальна діяльність і відсутність виявів фітотоксичності.
  • Добра оборона обробленого зерна в періоді зберігання.
  • Добре сприяння на загальну міцність  оброблених культур при стресовій умові.

Преимущества сотрудничества с нами:


преймущества

Быстрая доставка — по всей территории Украины службами доставки: Новая Пошта, Деливери, Мист Експрес, Ночной Експрес, поставка транспортом компании.

Гарантия качества товара. На всю продукцию мы предоставляем сертификаты качества от производителя. Вы покупаете оригинальный продукт!

Консультации по использованию продукта. Рекомендации по использованию продукта дают практикующие агрономы БЕСПЛАТНО

Удобная для клиента форма оплаты!

 


 

Также Вас может заинтересовать средства защиты растений или посевной материал: