Купить протравитель Селест Топ, цена в Украине |

Протравитель Селест Топ

протравитель Селест Топ

Купить протравитель Селест Топ по оптовой цене с доставкой по всей территории Украины

протравитель селест топСклад 25 г/л флудиоксонілу; 25 г/л дифеноконазол 262,5 г/л тіаметоксам
Препаративність(форма) Текучий концентрат для оброблення зерна
Токсичність (клас) Класифікація ВООЗ: III

 
Тара 5 л

Ціна: від 91 дол/л


Свяжитесь с агрономом-консультантом:

телефонкнопка заказатьdost-768x222

 


Характеристика протруйника Селест Топ

Препарат — інсекто-фунгіцид створений для захисту бульб від тонізу ,ризок, парші, альтернаріозу та ґрунтових і поверхневих паразитів. За рахунок синергії підтримується довгий захист з моменту розростання і сходів культури. Вже готова для застосування мішанка інсектициду і фунгіцидів. 

Сучасне рішення для комплекстного захиста бульб, яке має довгий ефект у грунті так і після сходу рослини. «Вігор»-ефект – стимулює сходи, інтенсивність корневої системи, підвищує стресостійкість.


Використання продукту

Рослина Діапазон дії Фаза використання Об’єм використання, л/т
Картопля комплекс ґрунтових шкідників
та шкідників сходів (дротяники, личинки хрущів, комплекс хвороб (ризоктоніоз, альтернаріоз, парша срібляста і звичайна, фузаріоз), капустянки, несправжньодротяники, попелиці, колорадський жук)
Оброблення картоплі 0,5–0,7
Рис Пірикуляріоз Передпосівне оброблення зерна суспензією продукту 2,0
Пшениця та жито озимі септоріоз. Хлібна жужелиця, злакові мухи, хлібні блішки, попелиці, цикадки, Летюча сажка, фузаріозно-гельмінтоспоріозні кореневі гнилі 1,5–2,0
Ячмінь озимий та ярий фузаріозно-гельмінтоспоріозні кореневі гнилі, септоріоз, борошниста роса. Хлібна жужелиця, злакові мухи, хлібні блішки, попелиці, цикадки, кам’яна і летюча сажки,

Характеристика активності

Системність

За рахунок флудиоксонілу є вплив на створення клітинних мембран і синтезу амінокислотних грибів. Завдяки дифеноконазолу інгібується синтез ергостеролу гриба-патогена , і  з цим подальший розвиток тобто стоварення клітин гриба-патогена не відбувається.

Тіаметоксам відміняє передачу імпульсів у нервовій системі комах, внаслідок цього вони гинуть після першої спроби рослини , яка виросла з зерна, обробленого цим препаратом.

Поєднувальність

Поєднується з багатьма продуктами, крім тих, що за основу мать олію. Рекомендується перевіряти препарати на поєднувальність.

 Використання бульби

Обробленя картоплі за 12-48 до висадки або при садінні.

Преимущества сотрудничества с нами:


преймущества

Быстрая доставка — по всей территории Украины службами доставки: Новая Пошта, Деливери, Мист Експрес, Ночной Експрес, поставка транспортом компании.

Гарантия качества товара. На всю продукцию мы предоставляем сертификаты качества от производителя. Вы покупаете оригинальный продукт!

Консультации по использованию продукта. Рекомендации по использованию продукта дают практикующие агрономы БЕСПЛАТНО

Удобная для клиента форма оплаты!

 


 

Также Вас может заинтересовать средства защиты растений или посевной материал: